ЩАСТЯ ВИМІРЮЄТЬСЯ ПОСМІШКАМИ

Дата: 05.01.2023 09:16

У векторі роботи депутата Одеської обласної ради Андрія Васильовича Бабенка та Олексія Кузьмича Осійчука, Захарівського селищного голови, піклування та турбота про дітей займає своє, чи не найголовніше, місце. А діти з родин певного статусу (під опікою, БСТ, прийомні) – завжди у фокусі уваги влади – це без перебільшення.

Сьогодні батьки зазначених родин з усіх куточків Захарівщини відпочивали на Новорічній зустрічі, яка відбулась у селищному Будинку культури. Захід був досить велелюдним,цікавим зі змістовною концертною програмою та фуршетним столом. Невимушене спілкування із керівництвом громади, один з одним, зі старостами, обмін досвідом та думками-планами – усе це принесло присутнім масу гарних вражень та корисної інформації. Самодіяльні артисти тримали новорічний настрій на висоті. Тут же батьки мали змогу запитати чи проконсультуватись з фахівцями служби у справах дітей селищної ради. Усі, без виключення, родини отримали великі продуктові пакети та дитячі різдвяні солодощі.»Моя велика і дружна сім*я завжди відчуває реальну допомогу та постійну турботу від влади. І я рада нагоді тут, на великому зібранні від обох БСТ, усіх присутніх подякувати вам за щирість і доброту, за чуйність і підтримку – ми це цінуємо. Кажуть, щастя вимірюється посмішками. Мої діти світяться посмішками, а дім – сяє щастям. І я з того дуже щаслива. Хай Господь винагородить вас миром і благополуччям. Дякуємо вам! Зі святом!» - взявши слово, наголосила Інна Євгенівна Саналатій .