EXPO-2030

Дата: 13.01.2023 14:21

Подія, що назавжди змінить нашу область та Україну! Одеса має отримати право на проведення Всесвітньої виставки у 2030 році. Це історичний захід, що раніше подарував планеті Ейфелеву вежу, двигун Дізеля, телефон, друкарську машинку та безліч інших винаходів🗼

✅Чому країни змагаються за проведення EXPO? Це можливість привернути увагу туристів з усього світу та стати майданчиком, на якому країни демонструють найпередовіші досягнення. Наприклад, у 2015 році виставку в Мілані відвідали понад 20 мільйонів осіб.

✅Чому Одеса змагається за проведення EXPO? Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи. Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу.

✅Як проведення EXPO вплине на економіку Одещини та держави? Підготовка до Всесвітньої виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

🇺🇳 170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO, вже в листопаді цього року.

Актуальні новини про EXPO: Odesa EXPO 2030