А.В. БАБЕНКО - у Захарівці відкрили сучасну медичну амбулаторію

Дата: 16.01.2023 11:27

Попри війну, ми продовжуємо дбати про наших мешканців.

В амбулаторії є 8 кабінетів, клініко-діагностична лабораторія, діятиме пункт щеплення; окремий кабінет інфекційних захворювань та відділ інфекційного контролю.

Будівництво амбулаторії проводилося коштом державного бюджету та Захарівської ОТГ.

На заході були присутні начальник Одеської державної військової адміністрації Максим Михайлович Марченко, голова Одеської обласної ради Григорій Віталійович Діденко та директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Вікторівна Одарій-Захар’єва. Поважні гості подарували на честь відкриття амбулаторії цифровий маммографічний комплекс.

Також ми проінспектували пункт незламності у Захарівській дитячо-юнацької спортивній школі. Він досить комфортний, та є все необхідне.

Здорова нація – успішна країна!

Від себе особисто та від всієї Роздільнянщини висловлюю вдячність за всі докладені зусилля!

Йдемо далі до ПЕРЕМОГИ!

Все буде УКРАЇНА 🇺🇦