ЩОДЕННІ ТУРБОТИ СТАРОСТ

Дата: 31.01.2023 15:35

Поле діяльності та уваги старост завжди об’ємне, механізми діяльності – різні, прагнення цілісні і зрозумілі - уникнення соціальної напруги у населених пунктах. Разом з тим, і жителі села мають бути згуртовані, дружні, допомагати і підтримувати один одного та бути свідомими того, що найперше і найважливіше поняття "ми", а не "кожен сам по собі". Сільські старости загалом тримають «руку на пульсі» в усіх справах, малих і великих. Якщо закінчились дрова у стареньких - довезуть, коли хтось захворів – обов’язково дізнаються про ситуацію і всіляко допоможуть, при виниклій потребі зібрати та подати документи – підставлять своє плече, завжди у курсі шкільних справ та тримають зв’язки з медичними пунктами, родини багатодітних і кризових, одиноких і інвалідів – також у полі уваги і турбот.

Пріоритетом діяльності старости - консолідація усієї громади та , в свою чергу, підтримка громадським активом життєвоважливих справ та ініціатив, що працюватиме на благо громади. Отак, з довірою та підтримкою людей, відповідально та виключно у законодавчому полі працюють старости Захарівської громади.