СПАРТАКІАДА

Дата: 03.02.2023 15:57

СПАРТАКІАДА учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади із шахів і шашок відбулась сьогодні у Захарівському ліцеї. Відкриваючи Спартакіаду, О.К. Осійчук передав вітання і від Андрія Васильовича Бабенка всім учасникам заходу: спортивного завзяття, командної злагодженості, в рівній, чесній та цікавій боротьбі отримати бажану перемогу, а суддівській колегії – терпіння та неупередженого ставлення до команд. Для участі у спартакіаді приїхали шкільні команди з Павлівки, Росіянівки, Майорського, Оленівки, Новопавлівки та Захарівки.

Серед ліцеїв по шахам зайняли перше місце КЗ «Росіянівський ліцей», друге - КЗ «Павлівський ліцей». Серед гімназій - перше місце КЗ «Оленівська гімназія».

По шашкам серед ліцеїв місця розподілили: першість за КЗ «Росіянівський ліцей», почесне друге посіли КЗ «Павлівський ліцей», третє КОЗ «Захарівський ліцей». Серед гімназій: КЗ «Майорська гімназія» - першість, друге - КЗ «Новопавлівська гімназія», третє - КЗ «Оленівська гімназія». Загальний залік по шахам та шашкам зайняли відповідно : КЗ «Оленівська гімназія», КЗ «Новопавлівська гімназія» та КЗ «Росіянівська ліцей». В особистому заліку по шахам відповідно :Борисова Софія , Черлат Станіслав та Агапій Олександр. По шашкам перші місця розподіли: Варкан Олексій, Гаврилиця Артем, Бренкульська Олена.

Олексій Осійчук вручив Грамоти та привітав переможців і команди, тренерів та їх вихованців. «Ви – найкращі, ви – молодці! Разом до Великої Перемоги України» -закликав насамкінець Олексій Кузьмич.