Як враховувати різноманіття користувачів інтернету?

Дата: 06.02.2023 10:06

Соціальними мережами та інтернетом, які стали частиною нашого повсякдення, користуються різні люди. Дуже різні. Хтось погано бачить. Хтось – не бачить взагалі. Хтось не чує. Комусь складно сприймати інформацію.
І якщо ви генеруєте контент — пишете дописи, знімаєте відео, робите сайти, плануєте інформаційно-комунікативні компанії — важливо пам'ятати про це.

Як враховувати різноманіття користувачів інтернету?
Що саме може стати проблемою для людей з певними додатковими комунікативними потребами?
Як цифрова безбар'єрність робить контент кращим для всіх?

— відповіді на ці та багато інших питань ми знайдемо в новому освітньому серіалі "Вебдоступність" на платформі Дія.Цифрова освіта.Фото без опису