«Гвардія Наступу»

Дата: 06.02.2023 10:12

До «Гвардії Наступу» за перший день набору звернулися тисячі потенційних добровольців

🔹У структурі МВС України розпочався набір добровольців до штурмових бригад у складі Національної гвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби.

🔹Уже фіксується позитивна динаміка щодо подачі заявок на вступ до лав штурмових бригад під егідою МВС України.

🔹Зокрема, у ЦНАПи звернулися 3086 громадян. З них подали заявки – 527. До штурмових підрозділів Нацполіції виявили бажання долучитися 291 особа, до Нацгвардії – 114 та Держприкордонслужби – 122.

🔹На цільовий сайт storm.mvs.gov.ua подано 2049 анкет. До штурмових підрозділів Нацполіції – 535, Нацгвардії – 1200 та Держприкордонслужби – 314.

🔹На "гарячу лінію" з питань консультації щодо вступу та діяльності штурмових бригад МВС надійшло 480 дзвінків. Щодо штурмових підрозділів Нацполіції – 142, Нацгвардії – 182 та Держприкордонслужби – 156.

#Україна #війна #Перемога #Гвардія_наступу #Ставай_добровольцемФото без опису