ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ

Дата: 10.02.2023 16:07

Сьогодні, яскравого, морозного дня керівники Захарівської селищної ради завітали до Мар’янівки з особливою місією. Девятого лютого приймає відання з нагоди Дня народження Людмила Володимирівна Миндра, матір Героя, який віддав своє життя за Україну - красеня, відважного і мужнього Семена Берестенка. Вітаючи імениницю, Олексій Кузьмич підкреслив: «Зазвичай, День народження – гарне, родинне свято, яке збирає велику родину разом. Ваші ж цьогорічні іменини аж ніяк не радісні, адже зовсім нещодавно Ви втратили найдорожче – сина Семена. Дякуємо вам за сина, за те, що виховали справжнього патріота, хороброго і відважного, достойного нашого земляка. Віримо, що його смерть була недаремною та зовсім скоро в Україні запанує переможний мир. Міцного вам здоров’я, пані Людмило, хай втіху дарують чудові онуки, хай кожен день наповює душу позитивом і оптимізмом, вірою у Перемогу. Нам треба жити і пам’ятати Семена, його побратимів і друзів, усіх полеглих у боях за Україну. А вам Божого благословення , витримки і Миру на довгі і щасливі роки. З Днем народження, Людмило Володимирівно!”

Сьогодні пані Людмила почує багато гарних побажань, щирих слів привітань від рідних і близьких, від колег і друзів. Але Матір, яка віднедавна родинні свята зустрічає зі сльозами на очах неможливо розрадити. Такі мами вже ніколи не почують вітань від своїх синів, не отримають від них обіймів, поцілунків та подарунків… За кожним українським воїном-Героєм стоїть водночас сильна і тендітна жінка – Мати, яка ростила і пестила сина, звичайно ж не для війни, але зрозуміла і прийняла його вибір, благословила і оберігала його молитвою і своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – своє життя.Фото без опису