АФГАНСЬКА ПАМ'ЯТЬ

Дата: 15.02.2023 11:33

Сьогодні, 15 лютого, у центральному парку біля Пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам у Республіці Афганістан відбулось покладання квітів з Хвилиною мовчання керівниками Захарівської селищної ради, громадською організацією ветеранів-афганців, членами виконкому, депутатами селищної ради. «Сьогодні ми свідомі того, що та чужа неоголошена війна була безглуздою, підступною й жорстокою, забрала життя кращих синів, скалічила тіло і душу кожного, хто пройшов її. У серцях багатьох й досі кровоточить афганська рана. Афганська війна – велика помилка керівництва СРСР, яка зламала життя багатьом молодим хлопцям, та назавжди залишиться для нас уроком. Але, як відомо, військові не обговорюють накази, а чітко й оперативно виконують їх. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті біль Афганістану. І сьогодні за яскравим прикладом батьків-дідів афганців наші славні воїни Світла виборюють Перемогу. Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров, хто не повернувся живим до своїх рідних. Ми завжди маємо пам’ятати їх подвиг» - наголосив О. Осійчук. Живі квіти, скроплені скупою чоловічою сльозою, покладені до підніжжя пам’ятного знаку, пломеніють кровавою раною, як символ вічного болю...