Наша мова – це те, що відрізняє нас від ворога. Без неї — не буде України.

Дата: 16.02.2023 10:29

Саме тому радо анонсуємо вам спільний проєкт групи 1+1 media, МКІП та альтернативного медіа WAW: War Against War.

«Плюсуй українську» — проєкт, спрямований на популяризацію української мови та культури, викорінення російського контенту з медіаполя та формування звички спілкуватися як вдома, так і в інших сферах життя українською.

На вас чекає

актуальний освітній контент, який допоможе вивчити українську незалежно від віку чи рівня підготовки;

інтервʼю зі справжніми народними амбасадорами української мови, які формують нову культуру та руйнують будь-які міфи, насаджені рф та ін.

Детальна інформація про проєкт доступна за посиланням у сторіз

Основні майданчики проєкту – Facebook та Instagram 1+1 media, 1+1, WAW та МКІП, YouTube 1+1, сайти ТСН.ua, УНІАН, Главред та 1+1, телеканали групи 1+1 media.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст