15 лютого відбулося чергове засідання Ради Безбар'єрності

Дата: 16.02.2023 10:52

15 лютого відбулося чергове засідання Ради Безбар'єрності, в якому взяли участь перша леді України Олена Зеленська, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, міністри та представники Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства економіки України, Міністерства освіти і науки України, міських та обласних військово-цивільних адміністрацій. Модерувала захід Тетяна Ломакіна, Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про виклики, які постали перед нашою країною, та адаптацію Плану заходів до актуальних умов.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree