СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ МОЛОДІ ЗАХАРІВЩИНИ

Дата: 20.02.2023 13:45

«Належний рівень розвитку фізичної культури і спорту серед учнівської молоді, для нас є важливим пріоритетом. Тож прагнемо забезпечити всі умови, необхідні для розвитку спорту та пропагування здорового способу життя, щоб наша молодь досягала щораз кращих результатів, загартовувалась, а спорт став захопленням на все життя. Змагайтесь у чесній боротьбі, перемагайте, вчіться, сягайте вершин майстерності!» - відкрив Спартакіаду учнів закладів загальної середньої освіти Захарівщини з волейболу Захарівський селищний голова Олексій Осійчук, привітавши учасників.

Поздоровити, підбадьорити молодь та нагородити грамотами від обласної комунальної організації «Обласний центр фізичного здоров*я населення «спорт для всіх» завітала Алла Куликовська, директор зазначеної організації. За розвиток фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення та реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» пані Алла нагородила Олексія Осійчука, Захарівського селищного голову, Катерину Сліпченко, завідувача сектору молоді та спорту Захарівської селищної ради, Василя Васильєва, директора Захарівської ДЮСШ, інших спортивних активістів громади.

Спартакіада проходила у спортивній залі Захарівського ліцею, куди для участі у змаганнях прибули команди дівчат та юнаків із КОЗ "Захарівський ліцей", КЗ "Росіянівський ліцей", КЗ "Павлівський ліцей", КЗ "Йосипівський ліцей", КЗ "Оленівська гімназія". Змаганням передувала цікава руханка, підготовлена учнями та вчителем фізичного виховання Захарівського ліцею в рамках соціального проекту Президента України "Активні парки - локації здорової України".

За підсумками змагань серед дівчат місця розподілилися в такому порядку: 1 місце команда дівчат КЗ "Павлівський ліцей", 2 - команда дівчат КОЗ "Захарівський ліцей", 3-КЗ "Йосипівський ліцей", 4 - КЗ "Росіянівський ліцей", 5. - КЗ "Оленівська гімназія".

Команди юнаків вибороли:

1 - КОЗ "Захарівський ліцей"

2-КЗ "Павлівський ліцей"

3-КЗ "Йосипівський ліцей"

4- КЗ "Росіянівський ліцей".

5- КЗ "Оленівська гімназія".

Найкращі гравці дівчата: Скляренко Вікторія – Оленівка, Байда Наталія – Йосипівка, Рачинська Ольга – Росіянівка, Полтарак Дарія – Павлівка, Сорочан Віолета-Захарівка.

Юнаки: Таратунський Нікіта – Йосипівка, Нікітюк Сергій – Росіянівка, Примха Іван – Оленівка, Беспалюк Володимир – Павлівка, Кожухар Владислав – Захарівка.