НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ ЗАХАРІВЩИНИ

Дата: 20.02.2023 15:08

Усі ліцеї та гімназії громади отримали новенькі ноутбуки і хромбуки для своїх вчителів. За дорученням Олексія Осійчука розподіл ноутів відбувся пропорційно до забезпечення потреб вчителів, з урахуванням запитів і в межах отриманої кількості – 41 хромбук та 40 ноутбуків. Гаджети надійшли в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» і використовуватимуться для дистанційного навчання. Для якісної організації такого навчання, вчителі використовують всю наявну технічну базу закладів: ноутбуки, комп’ютери, шкільну мережу інтернет. Разом з тим мобільних пристроїв, особливо ноутбуків, вчителям не вистачає. Або якщо ж вони є, то вже застарілі.

Ще на початку навчального року в Україні започаткували проєкт "Ноутбук кожному вчителю", який реалізовували за підтримки Міністерства освіти, Міністерства цифрової трансформації, компанії Google, Юнеско та фундації Олени Зеленської.

Велика вдячність начальнику ОВА Максиму Марченку та Олександру Лончаку, директору департаменту освіти ОВА, від Захарівського селищного голови Олексія Осійчука та усіх педпрацівників громади за надану оргтехніку.Фото без опису