ЧАСТІ ГОСТІ БСТ

Дата: 21.02.2023 15:59

Серед насичених подіями буднів, Олексій Осійчук, селищний голова, старається часто відвідувати Будинки сімейного типу, дізнатися про нагальні потреби, особисто переконатися про достатню забезпеченість продуктами, теплом, справністю побутових систем тощо. Так родина Боросюків у Захарівці виховує дев’ять дітей. Лютневі сильні вітри видували тепло і температура в деяких кімнатах опускалась до 19 градусів, а для маленької дівчинки Сашуні це замало. Тож батьки вирішили спорудити грубку. Сказано – зроблено. І за кілька днів вже Олексій Осійчук перевірив роботу і переконався, що ідея була слушною, в хаті дуже тепло. У кімнатах чисто і затишно. Завдячуючи гарним стосункам, позитивній психологічній атмосфері тут завжди пахне печеним чи смаколиками. Старші дівчатка вже самі, під наглядом і порадами мами, створюють кулінарні шедеври – випікають пиріжки та вертутки, варять запашний кисіль та компоти, ін. Усі діти БСТ щораз радо зустрічають Олексія Кузьмича, оскільки добре з ним знайомі. Малеча з радістю розповідала проте, як допомагають батькам, які нові мультики переглянули, яку гру вивчили. Голова з втіхою відмітив позитивну і гармонійну атмосферу в сім’ї, а головне – усмішки дітей та їх гарний настрій. Керівники громади переконались, що батьки докладають максимум зусиль на виховання і достатнє забезпечення умов проживання дітей.