ДСНС інформує!

Дата: 24.02.2023 08:23

За поточний рік на території Роздільнянського району Одеської області зареєстрована 41 пожежа. Під час ліквідації вказаних пожеж на місці було виявлено 7 загиблих та 2 травмованих людей.

Роздільнянське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області зазначає, що загиблі та травмовані на пожежах виявлені в наступних громадах: Роздільнянська ТГ - 2 загиблі особи та 1 особа травмована, Лиманська ТГ - 2 загиблі особи, Великомихайлівська ТГ - 1 загибла особа, Великоплосківська ТГ - 1 загибла особа, Новоборисівська ТГ - 1 загибла особа; Захарівська ТГ - 1 особа травмована.

Основними причинами вищезазначених пожеж є: необережність під час куріння, недоліки конструкцій печей та коротке замкнення електромережі.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Роздільнянське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області закликає Вас дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, бути обачливими під час використання пічного опалення, не допускати куріння у ліжку, тощо.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇ БЛИЗЬКИХ!

На зображенні може бути: стоїть, вогонь та на відкритому повітрі