СПІЛЬНА І ВАЖЛИВА СПРАВА - ГВАРДІЯ НАСТУПУ

Дата: 28.02.2023 14:56

На виконання доручення Начальника Одеської ОВА Максима Марченка сьогодні відбулась архіважлива нарада з питань формування батальйонів у рамках рекрутингової кампанії «Гвардія наступу». У роботі заходу взяли участь голова та інші представники Роздільнянської РВА, поліції, комендатури та, відповідно, посадовці Захарівської селищної ради, а також старости та діловоди, начальник місцевого РТЦК, керівники комунальних, державних місцевих установ і організацій та їх фахівці-кадровики, загалом . Питання розгляду та обговорення дуже актуальні. Так, вже майже рік Україна та її народ героїчно бореться з російськими окупантами. Настав час повертати своє – то ж віднедавна розпочато формування нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають зміцнити і посилити українські сили під час майбутнього наступу та звільнення територій від ворога. Сергій Миколайович Приходько, головуючий наради, зазначив: «Сьогодні в державі питання №1 – деокупація наших територій і Перемога. А для цього потрібно сформувати добровольчі бригади та батальйони, підсилити наших захисників, які від першого для війни воюють, саме з цією метою розпочато рекрутингову кампанію. Ми повинні активніше долучитися до цієї важливої військової справи. Без перебільшення - це спільна справа усіх нас. Маємо відповідально та наполегливо поставитися до виконання цієї задачі». Продовжуючи обговорення, підполковник Морозюк особливо підкреслив, що з кожним добровольцем, який виявить бажання вступити до бригад, буде проведена співбесіда, також обов’язкове проходження військово-лікарської комісії, перевірка фізичних та ментальних здібностей тощо. Після співбесід та всіх етапів відбору кандидатів чекає практичне навчання. Згодом співдоповідачі від Національної поліції та Державної прикордонної служби детально розповіли про систему та правила вступу до «Гвардії наступу» – подати заявку можна на офіційному сайті або звернувшись до одного з центрів надання адміністративних послуг, де подані детальні роз’яснення. У ході наради можна було поставити питання, уточнити інформацію, взяти необхідні координати чи телефони зв’язку.

Насамкінець у виступі Олексій Кузимич закликав старост, керівників установ і організацій активніше долучитися до інформування населення про умови та шляхи приєднання до Гвардії наступу, наголосивши на важливості популяризації рекрутингової кампанії з метою підняття духу патріотизму, підвищення ступенів мотиваціїФото без опису