БУРЕВІЙ - Бригада утилізації російських військових 1 Президентська бригада оперативного призначення

Дата: 02.03.2023 10:27

Командир військової частини 3027 полковник Мішакін Микола Миколайович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст., відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг».

З 24 лютого 2022 року особовий склад військової частини виконує завдання в складі угрупування сил оборони міста Києва, охороняючи важливі державні об’єкти та об’єкти інфраструктури. Батальйонна-тактична група зайняла батальйонний район оборони на зовнішньому рубежі оборони міста Києва в Чернігівській області. Особовий склад бригади залучався для оборонних дій в містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ Луганської області та по теперішній час виконує завдання в місті Бахмут Донецької області.

Буревій розшифровується як бригада утилізації російських військових. І ця буря йде на ворогів, вступай і наступай!

На зображенні може бути: 1 особа та текст