ПРАЦЮЄМО НАД ВИКОНАННЯМ ЗАВДАНЬ

Дата: 06.03.2023 15:27

В Україні продовжується набір до лав «Гвардії наступу». У нашій Захарівській громаді також.

Про цю рекрутингову кампанію детально розповідають у місцевих ЦНАПі та відділі Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості відвідувачам. Крім цього, над поставленими задачами працюють відповідальні працівники місцевих відділень поліції, територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Відомо, що в Україні триває набір добровольців до спеціальних бригад: «Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій» і «Спартан». Їхня ціль – посилити українські сили оборони й остаточно знищити ворога.

Наголошуємо, що охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на відповідних сайтах чи завітати до ЦНАПІВ.і storm.mvs.gov.ua .