“Робота без бар’єрів” — проєкт Міністерства економіки України

Дата: 07.03.2023 15:08

В межах цього проєкту запланована реалізація цілої низки змін та заходів, зокрема

Реалізація державних програм фінансової підтримки нового та наявного бізнесу (єРобота), проєктів міжнародної технічної допомоги.

Розвиток порталу «Дія.Бізнес» як єдиного вікна та платформи з усією необхідною інформацією для потенційних та діючих підприємців.

Розробка механізмів участі приватних агенцій зайнятості у працевлаштуванні більш вразливих соціальних груп.

Розробка набору видів підтримок з прозорими механізмами отримання для підприємств, які працевлаштовують осіб з інвалідністю, молодь. ВПО: дотації, поворотні допомоги тощо.

Розробка програм підтримки для осіб з інвалідністю, які хочуть працювати: ваучери на навчання, повернення впродовж певного часу ЄСВ, облаштування на робочому місці, забезпечення супроводу і соціальні послуги.

Розробка автоматизованих прозорих механізмів надання пільг роботодавцям за принципом «більше за більше».

Та найголовніше — це системна зміна ставлення до людей з різних суспільних груп: не як до отримувачів допомоги від держави, а як до потенційних активних учасників ринку праці, які хочуть та можуть робити свій внесок в побудову сильної та спроможної України.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, сидить, у приміщенні та текст