Шановні ветерани війни та члени сімей загиблих (померлих) ветеранів, Захисників та Захисниць України!

Дата: 07.03.2023 16:17

Вищий навчальний заклад «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» пропонує підвищення рівня освіти без відриву від військової служби та/або робочого місця для військовослужбовців, зокрема ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів, Захисників та Захисниць України в рамках програми освітнього та кадрового розвитку таких осіб, що передбачає спеціальну знижку вартості навчання (рекламний листок додається).

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАБІР НА НАВЧАННЯ