ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Дата: 08.03.2023 10:16
Кількість переглядів: 30
Шановні жінки Захарівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня!
Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
То ж у цей весняний день хочеться побажати усім вам, дорогі наші жінки, здоров'я, миру і добра. Нехай у вас буде якомога менше тривог і прикрощів, а в домівках панують затишок і тепло. Хай не в’яне ваша жіночність і природня краса, які роблять наше життя яскравішим і прекраснішим.
Щастя і благополуччя вам, вашим рідним і близьким!
Зі святом весни!
З повагою ОЛЕКСІЙ ОСІЙЧУК