СЕРЕД УСІЄЇ КІЛЬКОСТІ ЗАЯВОК, ЯКІ НАДІЙШЛИ НА ВСТУП ДО ПІДРОЗДІЛІВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ», 5% НАДІСЛАЛИ ЖІНКИ

Дата: 09.03.2023 09:46

Вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і в розвідувальних бригадах.

Про це повідомляє Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Близько 5% від усіх заявок на вступ до «Гвардії наступу» - надійшли від жінок», - сказав очільник МВС України.

Він додав, що жінка у складі цих бригад може стати, у тому числі, і оператором безпілотних літальних апаратів.

«Тобто якщо особа є спеціалістом, якщо вона має досвід цієї роботи або має бажання і здібності до цього, то, звісно, що ми будемо вчити, у тому числі, й жінок стати операторами БПЛА», - сказав Клименко.

Бригади «Гвардії наступу» створюють для Нацполіції, Нацгвардії та Прикордонної служби. Долучатися до них пропонують на основі «мотивації й поглядів людини».

До речі, у бойових діях в Україні безпосередньо бере участь близько 5 тисяч жінок. Загалом до армії після початку повномасштабного вторгнення приєдналися більш як 38 тисяч жінок, понад тисяча з них стали командирками.

Дізнатися інформацію про вступ: www.storm.mvs.gov.ua

Долучайся до Гвардії наступу заповнюй анкету кандидата на сайті або в ЦНАПІ найближчого міста

Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, військова форма та на відкритому повітрі