ПОКЛОНИЛИСЬ КОБЗАРЕВІ

Дата: 09.03.2023 14:51

З нагоди вшанування Шевченківських днів, до погруддя Т.Шевченка керівництвом Захарівської селищної ради покладено живі квіти.

Минуло 178 років з того часу як Великий Кобзар закликав український народ на боротьбу, на визволення проти рабства і полону. А його слова звучать , як ніколи раніше, актуально і пророче:

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

За вас Правда, за вас Слава

І Воля святая!

Вся Україна, наші земляки, згуртувавшись, пліч-о-пліч наближають Перемогу, з молитвою і зброєю в руках приймають страшні бої, понад сили тримають оборону, очищають рідну землю, не шкодуючи життя. Триває триста сімдесят дев’ята доба російського широкомасштабного вторгнення. Війна пекельна, жорстока, кривава, в якій кристалізується невмируще Шевченкове слово « …та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров'ю

Волю окропіте…»

Настанови Шевченка про боротьбу і незалежність актуальні, як і два століття тому. Беззаперчно віримо, твердо переконані - засяє сонце Перемоги …І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Уже понад півтора століття немає з нами великого Шевченка, Кобзаря та Пророка, але кожен рік ніби наближає його до нас. Його творчість у контексті останніх подій не дає нам змоги засумніватись у правдивості його пророцтв. Більш свідомо вчитуємося у рядки "Кобзаря" і переконуємося, що всі вони звернені до нас, українців XXI століття.

Перечитуймо Великого Генія… І тоді, і нині це актуально…Фото без опису