СКАЖИ ЧЕСНО,ЯК ТИ?

Дата: 10.03.2023 08:36

Спеціалісти Одеської обласної державної адміністрації взяли участь у презентації комунікаційної стратегії ініціативи першої леді Олена Зеленська щодо запровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Відтак, спільною місією державних, регіональних, муніципальних відомств, громадських організацій і засобів масової інформації має бути створення умов для реновації системи охорони ментального здоров’я, а відповідно – відновлення людини. Таке відновлення, щоби піклування про власний психічний стан стало для кожного українця чимось на кшталт буденної гігієнічної процедури. Щоби кожен дбав про своє душевне самопочуття так само, як і про фізичне.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

На зображенні може бути: 3 людини та текст