СЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ
й самі найтепліші побажання у свій день Ангела та День народження сьогодні отримала поважна і знана людина у Росіянівці Євдокія Василівна Москальова від керівників Захарівської селищної ради. Із славною датою, а це для Євдокії Василівни 92 весна, щиро привітали Олексій Осійчук, Валентина Трач, Сергій Бабенко та Олена Москальова. Життя пані Євдокії не було безхмарним, щасливим та спокійним. Десятиліттями важко працювала в місцевому колгоспному господарстві, не цуралася ніякої роботи. Працювала чесно і сумлінно, за що нагороджувалась грамотами і подяками.
Вітаючи поважного ветерана праці, Олексій Кузьмич підкреслив: «Ми пишаємося Вашим трудовим подвигом, дорога Євдокіє Василівно! Ми складаємо Вам глибоку шану, адже на своїх плечах Ви винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ваші мозолисті руки будували наше майбутнє. І ми сердечно дякуємо! Живіть, Євдокіє Василівно, довго, скільки відвела Вам доля, у мирі, добробуті і злагоді!»
Отакий сьогодні день – радісний і піднесений, важливий та святковий для росіянівської іменинниці.
З кожним роком, на жаль, рідіють ряди ветеранів, учасників війни, але ми маємо пам’ятати тих, хто був свідком воєнного лихоліття. Подвиг людей, котрі винесли на собі біль і горе Другої Світової та післявоєнні труднощі - буде жити у наших серцях і, без сумніву, у свідомості прийдешніх поколінь.