НОВІ ЗДОБУТКИ У СПОРТИВНУ СКАРБНИЧКУ ЗАХАРІВЩИНИ

Дата: 16.03.2023 16:49

Сьогодні відбулась Спартакіада учнів закладів загальної середньої освіти «Козацький гарт» серед учнівських команд Йосипівки, Майорського, Оленівки, Захарівки, Карабанового, Росіянівки, Павлівки.

В програмі змагань:

1. «Човниковий» біг (4*9 метрів) – юнаки, дівчата.

2. Стрибки у довжину з місця – юнаки, дівчата.

3. Перетягування каналу – юнаки.

4. Стрибки через скакалку 30 сек. – дівчата.

5. Естафета.

Змагання були захоплюючі, насичені в різноманітності та принесли масу задоволень і учасникам, і вболівальникам.

Олексій Осійчук нагородив переможців грамотами і побажав подальших успіхів і перемог, зазначивши, що ми маємо можливість провести такий турнір лише завдяки нашим захисникам та захисницям, які сьогодні ціною власного життя боронять цілісність та суверенітет України.

В результаті змагань серед ліцеїв місця розподілилися наступним чином

1. КОЗ «Захарійський ліцей»

2. КЗ «Йосипівський ліцей»

3. КЗ «Росіянівський ліцей»

4. КЗ «Павлівський ліцей»

Серед гімназій 1 місце КЗ «Майорська гімназія», 2 – КЗ «Оленівська гімназія», 3 – КЗ «Карабанівська гімназія».

Змагання були організовані на високому рівні, усі команди були підготовлені добре. Але все ж перемогла – найсильніша. В нинішній грі набиралася ігрового досвіду і молода зміна. Вітаємо переможців і зичимо командам та тренерам і надалі грати з таким же азартом та завзяттям, даруючи вболівальникам чудові враження і яскраві перемоги.