НОВІ ЗДОБУТКИ У СПОРТИВНУ СКАРБНИЧКУ ЗАХАРІВЩИНИ
Сьогодні відбулась Спартакіада учнів закладів загальної середньої освіти «Козацький гарт» серед учнівських команд Йосипівки, Майорського, Оленівки, Захарівки, Карабанового, Росіянівки, Павлівки.
В програмі змагань:
1. «Човниковий» біг (4*9 метрів) – юнаки, дівчата.
2. Стрибки у довжину з місця – юнаки, дівчата.
3. Перетягування каналу – юнаки.
4. Стрибки через скакалку 30 сек. – дівчата.
5. Естафета.
Змагання були захоплюючі, насичені в різноманітності та принесли масу задоволень і учасникам, і вболівальникам.
Олексій Осійчук нагородив переможців грамотами і побажав подальших успіхів і перемог, зазначивши, що ми маємо можливість провести такий турнір лише завдяки нашим захисникам та захисницям, які сьогодні ціною власного життя боронять цілісність та суверенітет України.
В результаті змагань серед ліцеїв місця розподілилися наступним чином
1. КОЗ «Захарійський ліцей»
2. КЗ «Йосипівський ліцей»
3. КЗ «Росіянівський ліцей»
4. КЗ «Павлівський ліцей»
Серед гімназій 1 місце КЗ «Майорська гімназія», 2 – КЗ «Оленівська гімназія», 3 – КЗ «Карабанівська гімназія».
Змагання були організовані на високому рівні, усі команди були підготовлені добре. Але все ж перемогла – найсильніша. В нинішній грі набиралася ігрового досвіду і молода зміна. Вітаємо переможців і зичимо командам та тренерам і надалі грати з таким же азартом та завзяттям, даруючи вболівальникам чудові враження і яскраві перемоги.