НІХТО І НІЩО НЕ ДОПОМОЖЕ НАМ НАВЕСТИ ЛАД, ДОПОКИ МИ НЕ ЗРОБИМО ЦЕ САМІ

Дата: 20.03.2023 16:34

Ці слова неабияк підтверджують ситуацію, що складається в громаді вже не один рік. Адже скільки б не прибиралося, скільки б не наводився порядок, знайдеться той, хто зведе роботу працівників із благоустрою чи самих відвідувачів кладовищ, нанівець. Не даремно ж говорять, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять…

Торік, та й нещодавно, проводились роботи з облаштування величезної території захарівських цвинтарів. Вирізали, випиляли, викорчували, розчистили величезні ділянки й вивезли сміття. Усі тішились, дякували, бо дійсно робота проведена була величезна. Вже за місяць знову поминальні дні, слід прибратись і упорядкувати місця захоронень. То ж звертаємось до земляків – прибирайте, але сміття за паркани не треба викидати, за парканами теж має бути чистенько. Чи не так? Біля кожного кладовища є сміттєві ями – саме туди треба винести сміття, торішнє листя й квіти, старі вінки, а не складувати на сусідню могилку чи попід паркан.

Звісно, комунальні служби незабаром привезуть пісок, яким можна буде підсипати могилки рідних. Згодом вивезуть і сміття. Земляки, будьмо чемними, цінуймо труд людей, які допомагають, прибирають, вивозять, чистять і впорядковують. Ніхто і ніщо не допоможе нам навести лад, поки ми самі це не зробимо і не будемо підтримувати порядок. Згодні??

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі