У ФОКУСІ УВАГИ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ – ДІТИ

Дата: 21.03.2023 16:39

«Комфортні і сучасні умови перебування у дитячому садку - наша першочергова задача у плані розвитку і вдосконалення системи дошкілля Захарівщини» - наголошує Олексій Осійчук, селищний голова. Під час відвідин дошкільного підрозділу Оленівського навчально-освітнього закладу, керівник громади оглянув приміщення та безпосередньо групові кімнати, ознайомився із кількісним складом закладу та ефективністю навчання й виховання малят, матеріальним забезпеченням, умовами занять фізкультурою, рівнем харчування (калорійність, збалансованість, вітамінізація, дотримання норм тощо), цікавила забезпеченість наочністю, дотриманням теплового й санітарного режимів - це найменший перелік речей, за якими О.К. Осійчук оцінює умови виховного і навчального процесу в дошкільних підрозділах громади. Не обійшлось і без виявлення та обговорення проблемних питань. Аби надати якісну допомогу й оперативно владнати справу, обговоривши на місці, прийняли ряд рішень на найближчу перспективу. Зазначимо, що Тетяна Іванівна, директор місцевого навчально-виховного закладу, завжди має реальну підтриму з боку Олексія Осійчука, бо ж вони – однодумці і завжди спільно працюють на позитивний і успішний результат.