ОСЕРЕДКИ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ ТВОРЧО

Дата: 23.03.2023 08:20

Захарівська об’єднана громада отримала у спадок розгалужену мережу сільських бібліотек, клубів та Будинків культури. При нагоді Олексій Осійчук завжди використовує можливість заглянути до цих сільських осередків культури, проінспектувати стан роботи (про що знає досконало зі свого великого досвіду), направити чи допомогти ділом й порадою, подякувати за плідну роботу. Так робочі відвідини Павлівського Будинку культури принесли Олексію Кузьмичу певне задоволення. Насамперед відзначено, що староста Ольга Іванівна тісно співпрацює із директором СБК Леонідом Гушаном, вони завжди спільно обговорюють та вирішують усі питання і це має свій позитивний результат. При огляді стало зрозуміло, що робота в осередку триває. В окремих приміщеннях клубу проходять ремонти, які працівники здійснюють власними силами гарно, естетично, зі смаком. Колектив тут дружний, роботящий і творчий. На окрему похвалу заслуговує дитячий духовий оркестр, репетиції якого проходять систематично і плідно. Хлопчакам подобаються заняття, тим більше, що Олексій Кузьмич пообіцяв їм гарні сценічні костюми і запросив їх до участі у концерті у Захарівці. Так що азарт юних музикантів подвоївся! Наразі тут готуються до Великодньої виставки – працівники в пошуку гарних експонатів. Уже мають задуми, за кілька днів приступають до втілення. А творчі здобутки чудового колективу Павлівського СБК на чолі із молодим директором Леонідом Васильовичем Гушаном заслуговують на окреме захоплення.