НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ В ЗАХАРІВЦІ ПРОВОДИТИМУТЬ КОМП’ЮТЕРНУ ДІАГНОСТИКУ

Дата: 23.03.2023 08:22

Сьогодні в Захарівській БПЛ сталася чергова знаменна подія – за сприяння Захарівського селищного голови Олексія ОСІЙЧУКА та генерального директора КНП «Захарівська БПЛ» Антоніни ГАНЗІЙ привезли спіральний комп’ютерний томограф «Siemens Somatom Spirit».

Цьому передувала велика підготовча робота керівництва громади, багатопрофільної лікарні та діагностичного центру «CITI NET LAB».

Наразі проводяться всі необхідні роботи з установки і налагодження томографа в орендованому Діагностичним центром приміщенні.

Вже найближчим часом проведення досліджень на комп’ютерному томографі стане доступним для всіх пацієнтів, яким воно буде необхідне, і не потрібно буде для цього їхати деінде. Як запевнили керівники Центру ціни будуть цілком прийнятними і адекватними. Як бачимо, для керівництва селищної ради медицина в пріоритеті, що не може не радувати земляків!