ДЛЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МЕДИЦИНА - У ПРІОРІТЕТІ

Дата: 30.03.2023 16:58

Реформування медичної галузі продовжується і НСЗУ , в свою чергу, висовує ряд вимог щодо функціонування медичних закладів. То ж наші медики вдосконалюються та перебувають у постійному діловому коловороті. Олексій Осійчук, селищний голова, його перший заступник Сергій Бабенко та Антоніна Ганзій, генеральний директор Захарівської БПЛ, зустрілися із проектантами інженерного проєктування з обговорення та виготовлення проєктно-кошторисної документації й проходження експертизи реконструкції будівлі хірургічного відділення з встановленнямулаштуванням ліфту. Погодьтесь, хірургічного пацієнта з різним ступенем важкості травм чи ушкоджень легше і скоріше можна буде доставити до операційного блоку з допомогою ліфта. Адже життя людини іноді може йти на хвилини і краще убезпечитись від надзвичайних ситуацій. У ході обстежень та обговорень Олексій Осійчук особливо наголосив виконавцям, що технічні, економічні та інші вимоги до проєктної продукції повинні чітко відповідати вимогам державних будівельних норм та інших чинних нормативних актів України у частині складу, змісту та оформлення проектної документації та затвердженому завданню на розробку проєктно-кошторисної документації.