Визволення від нацистських загарбників.

Дата: 04.04.2023 15:24

Сьогодні місто Роздільна відзначає 79-ту річницю визволення від нацистських загарбників. З цієї нагоди начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком взяли участь в урочистих заходах покладання квітів до меморіалів загиблим воїнам під час звільнення міста у 1944 році.

У своєму зверненні до присутніх Сергій Приходько наголосив – «Мужність, нескореність духу, відвага та героїзм ветеранів Другої світової війни були та є зразком для молодого покоління українського воїна. Сьогодні на захист рідної землі, незалежності Батьківщини від російської навали стали онуки, правнуки визволителів 1944-го року. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських загарбників!»

В урочистих заходах, вшанування героїчного подвигу учасників бойових дій Другої світової війни, взяли участь керівники міста і району, громадськість, представники підприємств, установ та організацій.Фото без опису