Ветеранам щодо питань послуг, пільг, гарантій та надання статусів

Дата: 21.04.2023 10:34

На порталі Е-ветеран можна отримати вичерпну інформацію щодо питань послуг, пільг, гарантій та надання статусів

🔹 Українські ветерани, члени їхніх сімей та родини загиблих Воїнів мають змогу повноцінно користуватися сучасним цифровим інструментом інформування та надання кваліфікованих послуг, що розробило Мінветеранів.

🔹 Про це повідомила заступник міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита в ефірі програми “Сніданок з 1+1”.

💬 “Будь-хто, хто хоче зрозуміти та розібратися, на які послуги він має право, на що йому спиратись, які документи потрібні для цього – на сайті eveteran.gov.ua можна отримати вичерпну інформацію щодо надання статусів, питань надання послуг, пільг, гарантій. Це стосується не лише ветерана, а й членів його родини”, – зазначила заступник міністра.

➡️ Більше – у відео та за посиланням: https://bit.ly/3KGkGti