ІЗ ЗАВДАННЯМ СПРАВИЛИСЬ
Дата: 24.04.2023 11:34
Кількість переглядів: 56
Після Великодня наступають провідні дні, коли ми йдемо на кладовище до свої рідних. Тож до цього заздалегідь підготовились у більшості населених пунктів. Старости збирали толоку, де разом із небайдужими сільчанами впорядковували цвинтарі, прибирали, виносили сміття та непотріб, вапнували й ремонтували паркани, завозили пісок, ремонтували і ставили панахидні столи тощо. Цьогоріч непросто було підготуватись до поминальних днів, оскільки погода частенько вередувала, але ж справились із завданням. Пам'ять жива, пам'ять про рідних і близьких у наших серцях. Маємо дбати, щоб і про нас дбали…