Захарівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

БЕЗБАР*ЄРНІСТЬ

Дата: 26.07.2023 11:24
Кількість переглядів: 73

«Дмитрику, молодець – правильно виконана задача», – каже вчителька.

Фото без опису«Дмитрику, молодець – ти залишався спокійним і допомагав однокласникам, які розгубилися, швидко пройти в укриття», – каже вчителька.

Це – змодельовані ситуації: перша – про академічну успішність, друга – про рівень володіння соціально-емоційними навичками, які впроваджуються в українській системі освіти.

 Соціально-емоційні навички, м’які, або, як їх іще називають, навички ХХІ століття – це навички, які змінюють людину, впливають на креативність, вміння залишатися гнучким у різних обставинах і справлятися з будь-яким досвідом.

Вони важливі для благополуччя людини, академічних успіхів, соціальних відносин і згуртованості, конкурентоспроможності на ринку праці, активної громадянської позиції і охоплюють поведінкові моделі, внутрішній стан, підходи до вирішення завдань, здатність управляти діями, розуміти емоційні стани та керувати ними, уявлення про себе та світ, що втілюються в стосунках людини з оточенням.

Чи можна ці навички виміряти ❓ Так, під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку проводиться масштабне дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН) учнівства. Україна доєдналася 💪🏼 до цього дослідження зусиллями громадської організації EdCamp Ukraine, яка в партнерстві з Державна служба якості освіти України здійснює пілотування програми соціально-емоційного та етичного навчання у межах експерименту всеукраїнського рівня  https://bit.ly/3NY5KIs

💬 «Нові знання і навички, які в тому числі спрямовані на формування стійкості – це стратегічне рішення. Це те, що допоможе пройти крізь складні часи і дасть сили для відновлення. Освітянські спільноти, наш партнер EdCamp Ukraine, роблять неймовірні речі, які є інвестицією у майбутнє. Міністерство освіти і науки України у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська втілюватиме проєкт з тотальної психоедукації на всіх рівнях освіти, і я сподіваюся, це буде взаємодоповнення і взаємопідсилення. Адже мета одна – добробут дітей».

Про це зазначила Оксана Збітнєва, керівниця Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, ГО Безбар'єрність під час національного EdCamp ВОЛЯ-2023 «Передпереможна сила для післяпереможних планів».

 Дякуємо партнерам EdCamp Ukraine за запрошення. І за те, що разом з батьками та педагогами ведете українських школярів до усвідомлення себе – сильного і щасливого.

За підсумками EdCamp ВОЛЯ-2023 Координаційний центр з психічного здоров’я при КМУ та ГО «Безбар’єрність» уклали з EdCamp Ukraine Меморандум про взаєморозуміння та взаємну підтримку у сфері розвитку соціально-емоційного навчання дітей і молоді


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь