РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!

Дата: 22.04.2024 16:34

Захарівщина працює згуртовано і дружно в організації та відправці допомоги воїнам-землякам ЗСУ. Завдяки всім небайдужим жителям на фронт щораз відправляються необхідні пристрої, речі та продукти. Сьогодні Івановій С.А., матері двох дітей-військових, які несуть службу на Донеччині, передали замовлений тепловізор AGM TAIPAN TM25-384. Світлана Анатоліївна, розчулившись, відзначила, що Захарівщина багата добрими людьми, а особливо її односельці із Глибокого Яру - відразу зголосились надати допомогу своїм молодим землякам й не залишились осторонь цієї важливої справи! Щира вдячність усім жителям громади, колективам установ, закладів та підприємств, які донатили. Ми радіємо з того, що наша спільна робота тут, в тилу, приносить користь там, на фронті. Це найменше, чим ми можемо віддячити нашим воїнам-захисникам. Лише у єдності наша сила! А захисникам бажаємо Божого захисту та Янголів-охоронців! Чекаємо вас вдома!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!Фото без опису