ПІДТРИМКОЮ ЗСУ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ

Дата: 25.04.2024 15:56

Щойно закінчилось позачергове тридцять сьоме сесійне засідання Захарівської селищної ради. З розглядом у порядку денному два питання - про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 22 грудня 2023 року №2369 – VIII «Про бюджет Захарівської селищної територіальної громади на 2024 рік» та передачу коштів субвенції (капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів) до державного бюджету, якими одностайно підтримано передачу в півтора мільйона коштів із місцевого бюджету на ЗСУ.

«Хочу ще раз подякувати усім платникам нашої громади, адже забезпечувати робочі місця та підлаштовувати економічну активність під наявні умови – це неймовірно велика робота на оборону, на наше майбутнє. Відповідальний бізнес – це економічна основа нашої країни. Разом до перемоги!», – підсумував сесійне засідання Олексій Осійчук.Фото без опису