УВАГА

Дата: 25.04.2024 16:07

На території  Захарівської селищної ради облаштовано  пункти незламності  та пункти обігріву, де ви зможете зарядити свої гаджети, інші прилади, випити гарячого чаю чи кави, обігрітися тощо, зокрема  у Захарівці: вул. Центральна, 69 -  приміщення селищної ради, вул. Паркова, 12 -  приміщення дитячо-юнацької спортивної школи.

Також повідомляємо, що приватні торгові точки  Універмаг, Скорпіон, Острів, Гіпермаркет будівельних матеріалів, Смак, Щедрий кошик  та комунальні установи громади готові допомогти  в підзарядці  телефонів.

Аналогічні пункти обігріву працюють у приміщеннях офісів старост  старостинських округів та навчальних закладів.