ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 04.06.2024 11:42
Кількість переглядів: 61
Шановні жителі Захарівської громади!
Для стабільної роботи підприємств і організацій, зокрема Захарівського житлово-комунального господарства, та й приватних домогосподарств, вирішальне значення набуває сумлінне ставлення населення до оплати за отримані послуги. Якщо хочемо отримувати комфортні послуги (водопостачання та водовідведення, газ, електроенергію та вивезення твердих побутових відходів), то зобов’язані своєчасно сплачувати за ці послуги.
Переконливо просимо і закликаємо усіх жителів - своєчасно та у повному обсязі здійснювати оплату за спожиті енергоносії, адже від цього залежить якість житлово-комунальних послуг та оперативність їх надання.
Сподіваємось на розуміння)))