ЕМОЦІЯМ НЕ БУЛО МЕЖ

Непередавані відчуття, щастя та радісні розповіді друзям – ось що наші діти запам’ятають про відвідування луна-парку, яке подарували депутат облради А.В. Бабенко та Захарівський селищний голова О.К. Осійчук . Саме такі почуття запам'ятовуються на все життя. Луна-парк облаштований за останнім словом техніки. В парку є американські гірки, які змусили дітей випробувати справжній викид адреналіну. Кімната страху дозволила полоскотати нерви, атракціони випробовували на стійкість, впевненість, вміння вчасно згрупуватися, здолати страхи, навчитися керувати автомобілем. Купу задоволення принесли атракціони парку!Чарівна атмосфера веселощів, що панує в луна-парку захопила присутніх у свої обійми, чарувала й вабила увесь проведений там час. Діти сповнені вражень, із задоволенням переходили із одного атракціону до іншого... Щасливі очі дітей вартують зусиль дорослих!

10:15:27 19.07.2021