Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стала однією з головних державних програм підтримки, націлених на боротьбу з наслідками кризи, пов’язаної з пандемією. Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента з питань економіки Юлія Свириденко за підсумками свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

11:43:48 22.07.2021

Автоматизоване списання боргів з рахунків

6.07.2021 р. набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів».

09:09:32 22.07.2021

Про запобігання домашньому насильству

Продовжуємо говорити про запобігання домашньому насильству. Якщо трапилося так, що Ви опинилися в скрутному становищі або стали свідком домашнього насильства, перше питання, яке виникає, - «Куди звернутися за допомогою?». У разі виникнення такого випадку Мінсоцполітики підготувало пам’ятку.

09:05:06 22.07.2021

Торгівля людьми

Торгівля людьми була і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що їх переживає світ, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

09:01:38 22.07.2021

ПОЇЗДКА ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ НАДОВГО

«Людська пам'ять – вибіркова, а дитяча - тим паче. Але такий непересічний день, наповнений бурхливими емоціями та втіхою, запам’ятається нашим дітям надовго» - зазначає Павлівський староста Ольга Іванівна Осадчук. Провождаючи дітей сьогодні вранці в подорож, батьки дякували Андрію Васильовичу Бабенку за надану можливість побувати і розважитись у парку Шевченка, за увагу і турботу за дітей.

08:30:29 22.07.2021