Захарівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Безробітні будуть залучені до “Армії відновлення” України

Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко з головами обласних та Київської міської військових адміністрації.

10:45:40 27.10.2022

Грунтовні відповіді на запитання журналістів

Олена Харченко, начальник відділу організації профнавчання Одеського обласного центру зайнятості відповідала на запитання журналістів «Українське радіо Одеса» Національної суспільної телерадіокомпанії України.

09:32:48 25.10.2022

УВАГА!

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання за новими програмами

13:29:43 11.08.2022

Завдяки наполегливості, оптимізму, віри в себе та свої сили

23 - річний Євген – переселенець з міста Херсон. За професією «складальник корпусів металевих суден», в мирний час працював на підприємстві, яке спеціалізується на будівництві і ремонті суден усіх типів. Через війну хлопець залишив рідне місто, втратив улюблену роботу.

11:57:38 20.07.2022

ПІДСУМКИ

За 6 місяців понад 3,1 тис. роботодавців подали до служби зайнятості майже 13 тис вакансій. Найбільш затребуваними залишаються працівники сільського господарства, переробна промисловість, транспорт та освіта.

14:14:54 06.07.2022

До уваги роботодавців!

Звіт №1- ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» надається

14:13:09 06.07.2022

Навчання

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих на навчання на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

14:22:13 29.06.2022